O nas

Urszula Małecka

Z wykształcenia jestem farmaceutką, ale z czasem odkryłam, że wystrój wnętrz i home staging  to moja nowa droga. Aptekarska dokładność i rzetelność pozwalają mi precyzyjnie łączyć wiedzę, umiejętności i zamiłowanie do piękna, w celu nadania  nowego wyglądu i charakteru wnętrzom. Bardzo dobry kontakt z klientem i otwarcie na jego potrzeby pomagają mi we współpracy w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Jestem certyfikowanym home stagerem. Dobry gust, znajomość najnowszych trendów  , ale i sprawdzonej klasyki ułatwia mi  dobór kolorów , łączenie dodatków, by w Twoich wnętrzach odkryć ukryty potencjał.

Wskazuję, jak za pomocą drobnych zmian i niewielkim kosztem nadać nowy charakter nieruchomościom, by wyglądały atrakcyjnie dla przyszłych nabywców.


Małgorzata Małecka – Tomala

Kreatywność i innowacje to moja pasja. Inspiruje mnie przyroda, piękne krajobrazy i naturalne materiały. Do każdego wnętrza dodaję charakteru i oryginalności. Jestem certyfikowanym home stagerem. Specjalizuję się również w marketingu i reklamie, dzięki czemu wspieram firmę i klientów w prezentacji mieszkań w Internecie i mediach społecznościowych.

Z wykształcenia jestem geografem i pilotem wycieczek, a zamiłowanie do podróży sprawiło, że mam doskonały kontakt z ludźmi i rozumiem ich potrzeby. Jestem także trenerem szkoleń z zakresu kreatywności i stosując najnowsze techniki jej pobudzania, pomagam klientom zmienić nieruchomości tak, aby były oryginalne i przyciągały uwagę.